Animowane kotary i plandeki

Przedstawiamy Państwu wypracowany przez nas produkt: programowalne kurtyny (kotary) i plandeki ledowe.

Zastosowanie:
1. Dekoracyjne i efekty specjalne.
2. Informacyjne i reklamowe.
3. Wg uznania klienta.


Kurtyny led (kotary led) - pozwalają wyświetlać dowolny rychomy wyrazisty i czytelny obraz, tak jak na monitorach ledowych, są zawieszane z jednej tylko strony i zwisają swobodnie, można je łatwo zawiesić, można je zastosować na zmiennej ekspozycji na witrynie sklepowej, można przez nie przechodzić, wtedy kurtyna po chwili szybko wróci do poprzedniej formy, można zawiesić ją np. w przejściu i wykorzystać tę przestrzeń do prezentacji, mozna wykorzystać np. na scenie, co pozwoli wykonawcy np. efektownie wejść przez "obraz", "telebim" itp.

Plandeka ledprodukt pokrewny kurtynie ledowej, z tą różnicą, że można go trwale i mocno zamocować na niemal dowolnej powierzchni, zawdzięczamy to niespotykanej lekkości i prostocie i elastyczności jego konstrukcji, zaletami jego jest też łatwość montażu i demontażu. Każda powierzchnia może stać się monitorem led o wysokiej jakości obrazu, na dowolny czas.

Uwaga!
Proponujemy ten produkt m.in. firmom i instytucjom posiadającym bilboardy, stałe reklamy oraz gotowe konstrukcje na nie. Ledową plandekę można bez konieczności rozbudowy zamocować na dowolnej powierzchni i korzystać z możliwości i potencjału monitorów ledowych. Pozwoli to efektywniej wykorzystać przestrzeń reklamową w czasie, gdy jest wolna oraz zwielokrotnić ilość i intensywność reklam oraz zaoszczędzić na ich zmianie, a tym samym obniżyć koszty kampanii reklamowych i zwiekszyć ilość klientów. Można taką plandekę zastosować w przerwie między klasycznymi kampaniamii. 

Zapraszamy do zapytań.